Logo
8 Вересня 2015, 19:56

Кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська від Об'єднання «Самопоміч» стала Ірина Кулинич (ФОТО)

Сьогодні, 8 вересня, у Києві відбувся з’їзд Об'єднання «Самопоміч», на якому було затверджено кандидатів на посади міських голів у містах України.

1

«Шостий з'їзд політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» визначив кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська Ірину Кулинич. Підтримаємо та докладемо всіх зусиль для спільної перемоги!», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керуючий справами політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» в Івано-Франківську Микола Гавриляк.

3

2

Інформаційна довідка:

Кулинич Ірина Вікторівна народилася 14 червня 1961 року у Вінницькій області в родині вчителів.

Освіта: Вища, закінчила Івано–Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю інженер-економіст.

Досвід роботи: 1983 – 2002 рр. Івано-Франківський завод Тонкого органічного синтезу (ТОС), інженер – економіст планово-економічного відділу, ВАТ «Барва», заступник начальника, начальник планово економічного відділу.

2002 – 2006рр. Виконавчий комітет Івано­­­­­­­­ ­- Франківської міської ради, завідувач відділу економічного аналізу та стратегічного планування виконавчого комітету.

2006-2008рр. Івано-Франківська обласна рада, начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету.

З 2008 р. до сьогодні – Львівська міська рада, директор департаменту економічної політики.

Сімейний стан: Заміжня. Чоловік - Андрій Кулинич, дочка - Світлана (1986 р.н.), син-Володимир (1990 р.н.)

Громадська активність: Учасник команди розробників Стратегії економічної конкурентоспроможності, яка стала основою для Стратегії розвитку міста Львова до 2025 року; брала участь у міжнародних програмах стажування, лідер та партнер міжнародних проектів технічної допомоги; впровадила систему енергоменеджменту м. Львова; член робочої групи з підготовки та проведення «ЄВРО 2012» та з підготовки Стратегії підвищення конкурентоспроможності; реалізовувала проект залучення коштів шляхом випуску муніципальних облігацій та кредитів ЄБРР для м. Львова; підписант Угоди Мерів «CovenantofMayors» 2009р. European Commission, Брюссель; нагороджена у 2011 році Почесною відзнакою «Золотий Герб міста Львова».

Схожі Новини