Logo

7 Квітня 2015, 13:38

Керівники прикарпатської міліції зустрілися з представниками івано-франківської філії ПП "Таксі Оптимальне" (ФОТО)

Приводом до зустрічі став хід розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за фактами пошкоджень автомобілів цієї служби таксі та нападів на водіїв.

міліція1

Ініціативну групу таксистів на їх прохання проінформували про нинішній етап у розслідуванні. Зокрема, присутнім було повідомлено те, що кримінальні провадження за фактами вчинення протиправних дій щодо працівниківІвано-Франківської філії ПП «Таксі оптимальне» у грудні 2014 року відповідно до прийнятого прокуратурою рішення були об’єднані в одне багатоепізодне провадження. Його розслідує спеціально створена група слідчих Івано-Франківського міськвідділу внутрішніх справ. Зараз відпрацьовується ряд версій, в тому числі озвучені працівниками служби таксі, проводиться увесь комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення підозрюваних у вчиненні злочинів осіб та їх затримання.

Про це повідомляє СЗГ УМВС в області

Як зазначив на зустрічі начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов, працівники міліції максимально активізують зусилля для розкриття цих злочинів та упередження аналогічних кримінальних правопорушень. Зокрема, ініціюється передача зазначеного об’єднаного провадження до слідчого управління УМВС в області.

Під час зустрічі Віктор Шкутов зобов’язався зустрітися з представниками ПП «Таксі оптимальне» через два тижні та проінформувати про результати роботи у розслідуванні цього провадження.

міліція2

міліція3

Схожі Новини