Logo
2 Червня 2019, 20:53

Сотні франківців пройшли ходою на захист життя та сім'ї

2019 рік проголошений роком сім'ї та родини.

Сьогодні, 2 червня, в Івано-Франківську пройшла хода на підтримку життя та сімейних цінностей.

Сотні франківців зібралися на площі Івана Франка, пише Типовий Франківськ.

"Сім'я - це союз чоловіка і жінки. Ми підтримуємо цінності життя та сім'ї. Життя починається від зачаття. Ми на правді стоїмо. Також ми не підтримуємо узаконення одностатевих шлюбів та не можна дозволяти таким парам усиновлювати дітей. Ми особисто не маємо нічого проти таких людей. Кожен має свобідну волю і може вибирати. Але ми не хочемо щоб такий спосіб життя нав'язували нашим дітям. Ми будемо молитися за сім'ю, дар батьківства та материнства», - каже заступник голови ГО «Рух за життя» Мирослав Возняк.

Як розповідала одна з учасниць заходу пані Марія, раніше за радянських часів зачата в лоні матері дитини вважалася тільки плодом. Вона теж так вважала і жила відповідно до цих переконань.

"Сьогодні я тут, бо помилялася. Маю двох доньок і хотілося б донести до молодого покоління, щоб не робили помилок", - каже учасниця маршу. 

В ході, що пройшла під назвою "Марш на захист життя та сім'ї", взяли участь люди різних вікових категорій. Були як старші люди, так і молоді. Також було багато сімей з дітьми, молодих пар. В руках люди несли плакати з написами "Життя - це дорогоцінний дар", "Ми за життя ненароджених", "Є Божа заповідь: "не вбивай". Що в ній незрозуміле?", "Почуйте німий крик ненароджених", "Аборт не вирішує проблем, лише їх додає", "Народ, який вбиває своїх дітей, не має майбутнього", "Тільки Бог має право давати і забирати життя" та інші. Під час ходи звучали християнські пісні. Також тричі зупинялися для розважання та молитви.

Учасники "Маршу на захист життя та сім'ї" разом з митрополитом Володимиром Війтишиним, представниками духовенства та влади міста, пішою ходою пройшли від площі Франка по вулиці Незалежності до Вічевого Майдану. 

На завершення ходи митрополит Володимир Війтишин поблагословив сім'ї та всіх присутніх. 

"Кожна людина прийшла у цей світ через сім'ю. Ми цим нашим ходом дякуємо Господу Богу за наших батьків, за дар життя, за те, що вони дозволили нам народитися", - зазначив митрополит.

 

Схожі Новини