Logo

11 Лютого 2019, 11:57

Коломиянці на четвертій стадії раку зробили унікальну операцію (відео)

Україна – єдина країна Європи, де тестують унікальну систему лікування онкології, навіть на четвертій стадії захворювання.

Операцію роблять безкровно в Інституті раку – лапароскопічно.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.Тиждень, пацієнти після проведення такої операції можуть прожити шість-сім років.

Спеціальна голка проходить через стінку печінки і дістається прямо середини метастазу. Висока температура на кінці унікального поки що інструмента буквально випалює злоякісну пухлину. Опік, звісно, буде, але вже за місяць зарубцюється і ракові клітини не підуть далі.

Найдивніше в цій операції – самі пацієнти, бо в їхніх діагнозах ідеться про четверту стадію раку. Унікальну процедуру зробили мешканці Коломиї Івано-Франківської області Любові.

Їй видалили частину кишківника та пухлину печінки, однак рак устиг дати метастаз у печінку. Жінка погодилася на незвичну операцію. По-перше, йдеться про печінку. 

Часто під час втручання в цей орган пацієнти помирають прямо на операційному столі. Та й повноцінне хірургічне втручання в печінку можуть провести лише п’ять клінік на всю Україну.

По-друге, скальпель у цій операції майже не застосовується. Ідеться про лапароскопічне радіочастотне винищення метастазів, і пацієнт уже на другий день може йти додому.

По-третє, метод дозволяє лікувати людей із четвертою стадією раку.

Далу у сюжеті ТСН.

https://youtu.be/_AIWQ9lc_Hg