Logo
24 Березня 2015, 09:51

Команда з Івано-Франківська перемогла в зональному етапі обласного інтелектуального турніру з гри «Що? Де? Коли?» (ФОТО)

Нещодавно на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся ІІ зональний етап обласного інтелектуального турніру серед молоді з гри «Що? Де? Коли?».

що1

В турнірі взяли участь представники молодіжних громадських організацій, органів молодіжного студентського самоврядування, учні та студенти навчальних закладів всіх рівнів акредитації віком до 28 років з м. Івано-Франківськ, Галицького, Городенківського, Надвірнянського, Тисменицького та Тлумацького районів.

Ведучим гри був Президент Івано-Франківського Клубу метикуючих Володимир Макаров. Для учасників турніру  було запропоновано 32 непростих, але надзвичайно цікавих питання з різних галузей.

Перемогу виборола команда з м. Івано-Франківська - «Сорока Хічкока», також виграшну кількість відповідей дали команди Тлумацького району під назвою «Тлумацькі сови» та «Ерудит» Городенківського району.

Фінал турніру відбудеться в квітні в Івано-Франківську.

що2

що3