Logo

28 Квітня 2016, 21:15

Команда з Івано-Франківська запустила додаток з порівнянням цін на бензин (ВІДЕО)

Стартап з Івано-Франківська розробив мобільний додаток GasVisor. Його основна функція: пошук АЗС і порівняння цін на паливо. Наразі працює версія під Android, версію для iOS обіцяють випустити пізніше.

benzin

Роботу над додатком почали ще в 2012 році, він був представлений на IDCEE 2012, але через відсутність коштів проект заморозили. Його перезапуск провели в серпні 2015 року за назвою Razom Solutions, додаток переписали практично з нуля. Засновники проекту –  Василь Кричун і Михайло Бєлов, пише ain.ua.

Як пояснює Іван Матейко (який відповідає в команді за маркетинг), станом на кінець квітня цього року різниця в ціні на один і той же вид палива на різних заправках України може становити до 3,5 грн. Тобто, для водія авто повний бак на одній заправці може вийти дорожче на 150 грн, ніж на інший.

Проте додаток розробили  не лише для порівняння цін, а й для пошуку додаткових сервісів для автомобілістів. У додатку також є можливість оцінити рівень конкретної АЗС, а скоро планується додати і опцію оплати послуг на заправках за допомогою мобільного телефону.

Дані про ціни на заправках додаток отримує у ДП «Держзовнішінформ» - держпідприємства, яке займається, зокрема, ціновою експертизою і отримує дані від самих заправок. Вони можуть оновлюватися із затримкою, тому команда планує надати можливість редагувати дані заправок користувачам, а також дати окремий доступ мереж АЗС, щоб ті могли уточнювати ціни, додавати на карту нові заправки і т.д.

https://youtu.be/_271u54ui74

Схожі Новини