Logo
17 Жовтня 2014, 15:38

Комбат Юрій Береза вважає, що сьогодні Україні потрібні ефективні менеджери.

Комбат батальйону "Дніпро-1" Юрій Береза. "Зараз по всіх ЗМІ пішов-поплив "сірий шум" – важко розібратись, хто є хто. Але попри всіх крикливих маргіналів і тих, що спекулюють на війні і героїзмі, справжнім героїзмом є щоденна реальна робота по перетворенню корумпованої держави на модерну і динамічну. По справах їхніх пізнаєте їх", – зазначив комбат.

"Замість балачок і гасел Україні потрібні ефективні менеджери, – каже Береза. – Зараз, за сприяння одного з таких менеджерів – мого доброго товариша, нардепа з Прикарпаття Олександра Шевченка, ми відправляємо на реабілітацію групу бійців "Дніпра-1". Я сам невдовзі приїду в Івано-Франківськ до Шевченка (є реальні теми для розмови), серед іншого розповім, хто є хто (хто герой, а хто лише косить під героя) і кого нам треба у ВР. Точно, що не тих, хто "косить", а таких, як Шевченко".

"В нас в Україні вже є території, де немає місця крупції. Виявилося, що можна економити сотні мільйонів на державних закупівлях, що можна ефективно управляти регіонами. Шевченко належить до тієї команди, яка показала приклад. І я вірю, що йому вдасться з часом змінити Прикарпаття. Наш народ часто робить вибір не "включаючи" голову. Пора і тут ставати європейцями і голосувати розумом, а не емоціями. Я на місці франківців підтримав би Олександра Шевченка і нікого іншого", – зазначив Юрій Береза.

Схожі Новини