Logo

3 Червня 2019, 12:07

Комісія Генштабу ЗСУ України перевірить на Прикарпатті стан обліку призовників і військовозобов’язаних

Сьогодні в області розпочинає свою роботу комісія Генерального штабу Збройних сил України, яку очолює полковник Сергій Рибіцький.

Її метою є перевірка, надання методичних рекомендацій та налагодження взаємодії щодо стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття у структурних підрозділах облдержадміністрації, Калуських та Косівських РДА, Івано-Франківської, Калуської міських рад, військових частинах, Національної поліції в області, підприємствах, установах і організаціях, пише прес-служба ІФ ОДА.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, зважаючи на події, які відбуваються у східних областях України, дана перевірка дасть можливість проаналізувати роботу органів влади та підприємств щодо виконання мобілізаційної програми на Івано-Франківщині.

Також допоможе виявити недоліки та окреслити шляхи покращення ситуації.

Своєю чергою, Сергій Рибіцький ознайомив присутніх із графіком проведення перевірки та зазначив, що на сьогодні Івано-Франківська область є першою в Україні, де розпочав роботу електронний реєстр призовників і військовозобов’язаних.