Logo

16 Липня 2018, 13:09

Конфліктна забудова на Пасічній: мешканці знову перекривають дорогу

Сьогодні, 13 липня мешканці будинків на вулиці Хіміків знову перекрили дорогу в мікрорайоні Пасічна. Нагадаємо, там планується зведення двох висоток, на два під’їзди кожна. Натомість мешканці їхочуть зелену зону. Минулої п'ятниці обурені франківчани вже перекривали дорогу державного значення Львів - Мукачево. Акція тривала близько години. Тоді заступнику міського голови Миколі Вітенку вдалося вмовити людей зняти блокування до понеділка. Пообіцяв влаштувати зустріч мешканців з міським головою Русланом Марцінківим. Зустріч мала відбутися сьогодні у приміщенні ЗОШ №24. Проте, мер не прийшов. За нього знову "віддувався" його заступник.
"Людський терпець не залізний. Люди відпрошувалися з роботи, аби прийти на цю зустріч. Влада нас не чує і не хоче чути. Нам потрібне рішення господарника, доброго керівника, який розуміє, що наш район перенаселений, школа і садок переповнені, дітям просто нема куди вийти гуляти. Ми просимо, щоб СБУ запропонували іншу ділянку. Яким чином нам ще стукати до влади", - обурюється мешканка Євгенія Ступяк.
Під крики "ганьба" люди покинули зал і пішли перекривати вулицю Галицьку перед мостом на Пасічну. Наразі там утворився чималий затор.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини