Logo
15 Грудня 2019, 19:40

Конкурси, забави та солодкі подарунки: у Калуші Святий Миколай відкрив свою резиденцію

У неділю, 15 грудня, у Палаці культури «Мінерал» традиційно відкрили резиденцію Святого Миколая. Під час відкриття резиденції діти та дорослі мали змогу відчути новорічну атмосферу та поспілкуватися зі Святим Миколаєм.

Напередодні чудового свята Миколая вже кілька років поспіль у палаці культури «Мінерал» відкривається резиденція Святого Миколая. Проте працівники щоразу урізноманітнюють програму і намагаються додати щось нове та цікаве, пише Типовий Франківськ.

На зустріч із Чудотворцем прийшло багато дітей та дорослих. Малеча охоче писала листи, танцювала і співала разом з помічниками Св. Миколая.

Багато цікавого та казкового для маленьких мрійників: конкурси, забави, солодкі подарунки, можливість зустрітися зі Святим Миколаєм, написати листа та зробити фото на пам’ять.

15 грудня, резиденція діяла з 15.00 до 18.00 для всіх калушан. А от уже з 16 по 19 грудня будуть проводитись дійства виключно для організованих груп. 
Під час відкриття резиденції маленькі калушани мали можливість не тільки переглянути виставу та пограти в інтерактивні ігри, а й розважитись поспілкуватися з Миколаєм в другій частині свята.

Під час вистави Св. Миколай та його помічники акцентували увагу дітей на мріях, для здійснення яких головним є віра. Під час вистави діти були не просто глядачами, а й учасниками дійства. Вони пробували самі силою віри зробити диво - оживити казкових героїв і повернути у їхній світ.

Цього року до «мінералівців» надійшло дуже багато замовлень на проведення святкових дійств не лише від садочків і шкіл міста, а й сіл району, зокрема й тих, які вже приєдналися до Калуської ОТГ.

Додамо, що офіційне відкриття новорічно-різдвяних свят та засвічення головної ялинки міста відбудеться 19 грудня.