1 Червня 2019, 20:45

УКОРД здобув перше місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед правоохоронців

Сьогодні, 31 травня у місті Івано-Франківськ на міському озері проводилися змагання серед команд ГУНП в області з легкоатлетичного кросу (дистанції: 1км-хлопець, 1 км - дівчина, 3 км - хлопець).

Про це повідомляє прес-служба поліції, пише Типовий Франківськ.

31 травня правоохоронці територіальних відділів та відділень поліції, поліцейські роти поліції особливого призначення, роти патрульної служб поліції особливого призначення "Івано-Франківськ", управління корпусу оперативно-раптової дії (УКОРД), а також роти тактико-оперативного реагування УПП (ТОР) долучилися до легкоатлетичного кросу.

Жінки змагалися на дистанції 1000 м, а чоловіки — на 1000 м, 3000 м.

В загальнокомандному заліку переможцями стали спецпризначенці УКОРД, друге місце зайняли працівники роти тактико-оперативного реагування УПП (ТОР), а 3 – правоохоронці Калуського відділу поліції.

За підсумками легкоатлетичного кросу дистанцію у 1000 метрів подолали і тим самим здобули перше місце: Ірина Петрушка, Мар’яна Домбровська, Христина Струтинська, Денис Рибак, Михайло Колибаб’юк і Михайло Соколюк.

На фініші трикілометрового забігу першими з’явилися Роман Сахновський, Іван Габорак та Ярема Кузенко.

Кращих легкоатлетів відзначив кубками, медалями та грамотами.