Logo
25 Лютого 2015, 15:11

Кожна четверта держзакупівля на Івано-Франківщині здійснюється з порушенням законодавства

Експерти провели моніторинг державних закупівель в Івано-Франківській області за ІІ півріччя 2014 року, де всього відбулось 447 державних закупівель, з них 66 проведені з порушенням законодавства.

тендер

Про це на прес-конференції в Івано-Франківську розповіли експерти проекту «Тендер і злочин» ГО «Українська Галицька Асамблея».

«Поки на сході України йде війна, чиновники на місцях не соромляться маніпулювати коштами державного бюджету. Лише за друге півріччя 2014 року в Івано-Франківській області було проведено державних закупівель на суму понад 46 мільйонів з порушенням Законодавства», – зазначив проектів «Української Галицької Асамблеї» Тарас Чолій.

За словами експертів, серед порушників у державних тендерах Івано-Франківськоїобласті є: Обласний клінічний онкологічний диспансер, Рожнятівська центральна районна лікарня, Відділ освіти Тлумацької райдержадміністрації, Івано-Франківська дирекція УДППЗ «Укрпошта», Івано-Франківський обласний перинатальний центр, КП «Комунгосп» Долинської міської ради, Сільське КП «Поляницякомунсервіс», Брошнівський ДЛГ та Управління пенсійного фонду в Івано-Франківській області.

Схожі Новини