Logo

15 Грудня 2015, 18:20

Країна – це ми: одесити зняли надихаюче відео

Всеукраїнська громадська ініціатива “Активна громада” створила відеоролик «Країна — це ми», який надихає робити хороші і правильні вчинки.

krayina

Ролик про доброту зняв одеський режисер Сергій Пудіч. Відео знімалося в Одесі за участю одеських активістів, які спробували себе в ролі акторів. Головна ідея ролика – «вірусність добра», зробіть хороший вчинок і цим, хтось обов’язково надихнеться, і добро піде за ланцюжком.

Назва відео «Країна – це ми!» і воно закликає не просто робити добрі справи, а говорить про те, що ми самі робимо своє місто і свою країну кращими. На кожному відповідальність за сміття на вулицях, ями на дорогах або зручність і чистоту під`їздів.

«Ідея добра не нова, але дуже актуальна в Україні саме зараз. В країні не вистачає якісних позитивних відео, тому і було прийнято рішення знімати, так званий, ланцюжок добра, як ідеально відповідну тему для принципів “Активної громади” і їх слогану «Змінюємо людей, щоб змінити країну». Мета ролика – показати людям, що все починається з них самих: з нашого будинку, вулиці, району та ставлення один до одного. Судячи з коментарів у Facebook, ми змогли донести цю думку до людей. Абсолютна більшість відгуків говорять про необхідність приймати такий спосіб життя, об’єднуватися і допомагати один одному, особливо в такий складний для країни період», – розповів Сергій Пудіч.

Зйомки відео відбувалися проходили в Одесі 6 грудня, в шести основних локаціях в центрі міста.

https://youtu.be/Bw91HPlNFSg

Джерело