Logo

9 Липня 2019, 18:55

Кращі з кращих: вперше у Франківську пройде чемпіонат з вільної боротьби

З 10 по 12 липня в Івано-Франківську вперше проходитиме Чемпіонат України з вільної боротьби.

З нагоди відкриття чемпіонату в Івано-Франківську відбулась прес-конференція. Загалом участь у змаганнях братимуть більш, як 300 борців. Представлені будуть чоловічі та жіночі команди.

"Ми обговорили різні місця проведення чемпіонату і всі зійшлись, що саме він пройде в Івано-Франкіську. Вперше проводимо такий захід серед чоловіків від початку незалежності України. Для прикарпатських борців це знаково, що проходить чемпіонат саме тут. Це великий стимул для молоді і приклад на який рівень їм краще рівнятися",- відзначив президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук.

Прикарпатських вихованців, які приймають участь багато, адже на Прикарпатті діють дуже сильні школи із вільної боротьби, пише Типовий Франківськ.

"Ми хочемо, щоб у нас рівень чемпіонату був на рівні Європи. Прикарпатських борців дуже багато. У нас є світові зірки з Прикарпаття",- зазначає старший тренер чоловічої збірної з вільної боротьби Вололимир Данько.

Додають, що кожен спортсмен тренерується з малечку з особистим тренером до чемпіонату країни. Надалі, вже над ними працює цілий колектив.

"З дівчатами довго працювати, але маємо дуже потужну команду дівчачу. Найкращі вихованці виходять із Калуської та Бурштинської школи",- зазначає старший тренер збірної з боротьби жіночої Володимир Євонов.

Як відмітив тренер Євонов, жіноча збірна двічі підтвердила статус найсильнішої команди Європи.

Також Едуард Прощук додав, що щиро вірить у перемогу прикарпатських борців і те, що вони принесть золоту медаль.

Чемпіонат відбуватиметься впродовж трьох днів 10 та 12 липня у манежі Коледжу фізичного виховання у п'яти вікових категоріях чоловіків та жінок. Кожен чемпіон отримає грошову премію.

Нагадаємо, що нещодавно Федерація вільної боротьби підписала меморандум з Прикарпатським національним університетом про відкриття на базі університету Академію вільної боротьби.

Схожі Новини