Logo
13 Липня 2019, 15:00

Лідери команди "Європейська Солідарність" відвідали Прикарпаття

Представники політичної партії "Європейська Солідарність" зустрілись з мешканцями Рогатина та Бурштина. 

Кажуть, вперше за п'ять років з початку війни проросійські сили мають всі шанси знищити ті здобутки, яких досягла Україна в боротьбі з ідеологічним ворогом, пише Типовий Франківськ.

"Вони думають, що сьогодні прийшов час їхнього реваншу і вони очікують на нього! Вони очікують 21 липня, бо сподіваються, що того дня вони зможуть повернутися для того, щоб знищити ті цінності, за які ми боролися останні 5 років. Пригадайте Майдан і все, що ми проходили разом!", - закликав виборців Андрій Парубій.

Політик стверджує, що в Україні вже почався наступ на армію, мову та віру. Наголошує, що "П'ята колонна" вже працює над тим, щоб скасувати "Закон про мову", відмінити тотальну декомунізацію та знецінює боротьбу тих українських захисників, які боронять Батьківщину зараз і тих, хто робив це ще за радянських часів.

"І не допустити реваншу зможуть тільки ті особистості, які робили це останні 5 років! Які мають величезний досвід, величезну рішучість, які і творили ці цінності протягом даного часу. Я переконаний, що такою когортою українських воїнів, які наповнюють команду "Європейської Солідарності" та авторів важливих для України законів, ми переможемо", - наголошує Парубій.

Основна думка політика: для українців прийшов час знову консолідуватися, не лише перед лицем зовнішнього ворога, а й внутрішнього. Оскільки майбутнім полем битви стане нова Верховна Рада України.

 

Схожі Новини