Logo
11 Липня 2019, 21:14
Теги: здоров'я

Лікарі назвали найкорисніший літній фрукт

Абрикоси допомагають очистити організм від токсинів і шлаків, нормалізують рівень холестерину.

Лікарі стверджують, що абрикоси є найкориснішим річним фруктом, оскільки при низькій калорійності, всього 44 ккал на 100 г продукту, цей фрукт має високу поживність.

Абрикоси ідеальні для дієт і розвантажувальних днів, вони сприяють підвищенню настрою та загального життєвого тонусу організму, передає Expert, пише УНІАН.

При цьому лікарі запевняють, що абрикоси є ідеальною профілактикою багатьох захворювань, у тому числі безсоння. Через високий вміст заліза фрукт рекомендований вагітним. Також абрикоси допомагають очистити організм від токсинів і шлаків, нормалізують рівень холестерину. При цьому абрикос відмінно підходить як десерт завдяки своїм прекрасним смаковим якостям і поживності.

Також лікарі рекомендують включити до свого раціону ці фрукти у разі підвищеної тривожності, оскільки всього кілька абрикосів на день допоможуть зміцнити нервову систему, а також поліпшити пам'ять й уважність. Також цей фрукт корисний сердечникам і гіпертонікам. Допоможе він і при проблемах з нирками, сезонних авітамінозах.

Раніше експерти назвали п'ять продуктів, які варто назавжди виключити з раціону.