Logo

16 Травня 2019, 21:00

Літні шкільні канікули 2019 в Україні: дата і терміни

Дізнайтеся, коли будуть літні канікули 2019 в Україні у школярів.

Знаючи, коли починаються літні канікули 2019 в Україні, ви можете заздалегідь організувати відпочинок та оздоровлення для дітей, а також спланувати свою відпустку, щоб максимальну кількість літнього часу провести разом із дітьми, інформує телеканал "Україна".

Як відомо, літні канікули найдовші в році, тому багато сімей прагнуть втиснути якомога більше цікавих і оздоровчих заходів для дітей саме в цей період.

Графік літніх канікул 2019 у школах України

Отже, літні канікули 2019 прийдуть уже зовсім скоро. Традиційно наприкінці травня по всіх школах України пролунають останні дзвоники, які проводяться в останню весняну п'ятницю, тобто 31 травня. При цьому багато українських школи вирішили не залишати свято останнього дзвоника на останній день весни, а провести його раніше - 24-го числа.

Першокласники навчатимуться менше за інших дітей - 33 тижні, і заняття для них закінчаться 20-21 травня. А ось діти старшого віку ходитимуть до школи на тиждень довше - до 23-24 травня.

Літні шкільні канікули в Україні: скільки днів відпочивають діти

Міністерство освіти і науки України дає можливість школам на місцях самостійно приймати рішення, коли їхні учні можуть іти на канікули, і скільки будуть відпочивати. При цьому Міносвіти визначає лише точні дати початку і закінчення навчального року. А канікули протягом навчального року в цілому мають бути не менше 30 днів.

Так, зазвичай тривалість осінніх і весняних канікул для школярів становить по одному тижню, а зимових - два тижні. Проте в залежності від умов у школах, карантинів, погоди, регіональних особливостей та інших факторів, розклад канікул в Україні у різних містах може істотно відрізнятися за своєю тривалістю і термінами.

Зате період літніх канікул залишається незмінним. Навчальний рік повинен закінчитися не пізніше 31 травня, а у випускників канікули починаються після здачі всіх необхідних іспитів Державної підсумкової атестації. Завершуються літні канікули традиційно святом знань 1 вересня, який у 2019 році припадає на неділю. Тож до школи діти підуть у понеділок, 2 вересня.