Logo
17 Жовтня 2014, 20:03

Ляшко прилетів у Франківську, щоб заявити, що у нього стріляли

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook написав: «Зараз на виборчому мітингу у Франківську в мене стріляли. Це справа рук Шевченка — кандидата від олігарха Коломойського».

ляшко1

 В прес-службі народного депутата Олександра Шевченка офіційно заявили:
“Ні кандидат, ні штаб кандидата до сьогоднішніх подій не мають жодного відношення. Пан Ляшко є не цікавим для нас ні як політик, ні як шоумен, тому привертати додаткову увагу до його персони було б з нашої сторони не правильно. Позаяк розуміємо, що рейтинг очолюваної ним партії стрімко падає і йому потрібні якісь інформаційні приводи щоб привернути до себе увагу. Хочемо звернутись до пана Ляшка та порадити не використовувати сумнівні методи ведення передвиборчої кампанії, адже брехня та маніпуляції ще ніколи не давали позитивного результату. До слова, як ми довідалися пізніше, "постріли" в радикала, який, прилетів до Івано-Франківська на чартері в супроводі десятка охоронців, справді були, але традиційними вже для Івано-Франківська яйцями.
З того, що сталося не виключаємо, що Олег Ляшко прилетів до Івано-Франківська саме для того, щоб заявити, що в нього ніби-то "стріляли".
Нагадаємо, що сьогодні 17 жовтня під час мітингу  в Івано-Франківську на Олега Ляшка група молодиків скоїла яєчну атаку. Фото:Фіртка  

Схожі Новини