Logo
25 Грудня 2014, 15:38

Листи з новорічно-різдвяними привітаннями можна буде надіслати з Івано-Франківська безкоштовно (ФОТО)

В рамках Новорічно-Різдвяного фестивалю в Івано-Франківську відбудеться акція з надсилання вітальних листів.

шахоріна

Як розповіла на прес-конференції директор «ІФМРІЦ» Вікторія Шахоріна, мешканцям та гостям міста пропонують відродити традицію з листування та привітання близьких людей зі святами в такий спосіб.

« У зв’язку з швидким розвитком інформаційних технологій в поштових скриньках ми вже звикли отримувати лише рахунки та періодичні видання. Листи від рідних та знайомих приходять нам на електронну пошту або у вигляді смс. Ми вже забули що це таке – від руки написаний лист. Тому ми пропонуємо всім мешканцям Івано-Франківська відродити традицію листування. Хочемо, щоб вітальні листи з теплими словами з нашого міста отримали якомога більше людей», – зазначила Вікторія Шахоріна.

лист

Для того, щоб відправити лист потрібно мати лише адресу отримувача, прийти на Вічевий майдан та написати кілька теплих слів близьким, рідним, друзям, знайомим. Листівки «З Івано-Франківська з любов`ю», конверт та марку можна буде взяти безкоштовно у спеціальній скринці під аркою з вітальним написом (в проході між дерев`яними будиночками ярмарку).

Відправляти вітальні листи всі бажаючі зможуть до 20 січня.