Logo
17 Квітня 2015, 14:31

Маріупольців боронила дівчина-міліціонер з Івано-Франківщини (ФОТО)

Завершив службу в зоні АТО черговий зведений загін прикарпатської міліції. Особливу подяку отримала інспектор патрульної служби, молодший сержант міліції Оксана Сидорук. Дівчина на рівні з чоловіками забезпечувала безпеку та спокій мирних мешканців портового міста.

1

- Щиро дякую кожному з вас за співпрацю. Зберегти стабільну оперативну обстановку в місті вдалося в тому числі й завдяки вашому професіоналізму та високому рівню підготовки, - звернувся до бійців Сергій Князєв.

Полковник міліції нагородив міліціонерів, які найбільш відзначилися, цінними та пам’ятними подарунками. Наказом начальника ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна особовому складу загону оголошено подяку.

3

Протягом місяця зведений загін забезпечував охорону 10 стратегічних об’єктів в Маріуполі й поблизу міста та здійснював охорону громадського порядку на вулицях, повідомляють в прес-службі ГУМВС України в Донецькій області.

Командир загону Микола Івоняк зазначив, що це вже третє його відрядження до Маріуполя. Йому дуже подобається місто і його мешканці і він роздумує над тим, щоб поповнити лави міліції Донеччини. Міліціонер розповів про те, що його підлеглі спільно з співробітниками ДАІ не раз брали участь у затриманні осіб, які незаконно перевозили зброю та вибухові речовини.

4

За участю прикарпатських міліціонерів було розкрито низку майнових та інших кримінальних правопорушень. Під час патрулювання наряд міліції спільно з бійцями Нацгвардії України затримав 4 зловмисників, які напали на громадянина посеред вулиці, побили та відібрали сумку з особистими речами. За 10 хвилин розбійники були затримані при спробі покинути місто, викрадене майно вилучено та повернуто власникові.

7

Весь цей час в складі загону на рівні з чоловіками проходила службу 25-річна Оксана Сидорук.

- Це боєць за вдачею. Оксана ніколи не жаліється на тяготи служби, навпаки – заради досягнення мети вона готова до будь-яких випробувань, - розповідає командир загону Микола Івоняк. – А мета в нас одна – захищати громадян нашої країни та сприяти налагодженню миру.

6

На повернення Оксани Сидорук, яка виконує свій службовий обов'язок на сході країни, з нетерпінням чекає 8-річна дочка Вероніка. Сильна, смілива, щира і приязна, дівчина-міліціонер запам'яталася маріупольцям.

- За час служби в Маріуполі я чула тільки добрі слова на свою адресу. Люди дякували за те, що ми їх бережемо, - зізнається Оксана, - Й ми дуже вдячні маріупольцям за гостинність та тепло.

6

Оксана - руйнівниця стереотипів. Тендітна дівчина по 12 годин чергує та ходить в наряди в повній екіпіровці, яка важить 24 кг, мріє працювати в карному розшуку та полюбляє активний відпочинок. Сильна жінка, яка приймає як належне суворий солдатський побут, вечорами розчулено передивляється книжку з дитячими малюнками та фрагментами листів, що малеча зі всієї України адресувала бійцям.

13

- Я не шкодую, що приїхала, - каже Оксана Сидорук, - Я навчилася багато чого нового, потоваришувала з новими людьми, збагатила світогляд. Ми одна країна, й маємо допомагати одне одному.

8

10

11

12

14