Logo

24 Травня 2018, 21:38

Марцінків про звинувачення "Прикарпаття" щодо участі в договірних матчах: "Важливо, щоб слідство було чесним та справедливим"

Футбольний клуб звинуватили в участі в договірних матчах. Нагадаємо, під час проведення комплексу слідчо-оперативних заходів правоохоронцями було зібрано доказову базу відносно учасників та організаторів 5-х злочинних груп та 35 футбольних клубів, причетних до організації та участі у футбольних матчах з «фіксованим» результатом. В їх числі і МФК "Прикарпаття". Фіртка звернулась за коментарем до міського голови Руслана Марцінківа. За його словами, інформація про підозру у договірних матчах стала для нього несподіванкою.
"Ми перед клубом поставили амбітне завдання – вихід у Першу лігу. Ми створювали команду, для того, щоб розвивати професійний футбол у нашому регіоні, підвищувати рівень молодих футболістів. Щоб дітям було до чого прагнути, куди рости. І всі ми добре розуміємо, що договірні матчі – це не той спосіб, яким цього варто досягати", - переконаний Руслан Марцінків.
Міський очільник каже, що всяко сприятиме правоохоронцям у розслідуванні цієї справи.
"Важливо, щоб воно було чесним та справедливим", - підсумував Руслан Марцінків.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини