Logo
17 Липня 2018, 17:46

Марцінків пригрозив, що не піде на компроміс, якщо франківці будуть надалі перекривати дорогу

Сьогодні під час оперативної наради міський голова звернувся до мешканців міста, які відстоюють збереження скверу в мікрорайоні Пасічна в знак протесту люди перекрили в місті дороги.  Міському голові Руслан Марцінківу така ідея не надто сподобалась.
"Я попереджаю всіх, якщо буде перекриття дороги – ми ніякі переговори вести не будемо, я вам це гарантую. На провокації ми вестися не будемо. І, щоб поліція до мене більше не дзвонила. Перекриття дороги - це ваша робота, ваша компетенція.  Ще раз ви подзвоните, я не буду реагувати», – сказав Марцінків.
Відтак очільник міста додав, що протестувальники можуть приходити до міської ради, протестувати під стінами чи, навіть, приковувати себе наручниками, але не перекривати дороги. Нагадаємо, вчора зранку в 24 школі мала була відбутися зустріч міського голови Івано-Франківська з мешканцями Хіміків - Тролейбусна, які протестують проти забудови останньої зеленої зони в їхньому районі і вже тричі перекривали дороги. Втім, від мерії на зустріч приїхав заступник міського голови Микола Вітенко. Люди бажали спілкуватись саме з міським головою і дізнатись його позицію, тож пішли перекривати вулицю Галицьку. Перекриття тривало майже дві години. Допоки ввечері міський голова не призначив зустріч.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини