Logo

31 Травня 2018, 17:19

Марцінків розповів, якими здобутками пишається на посаді голови

1 червня в міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа "екватор" каденції на займаній посаді. З цієї нагоди сьогодні відбулась прес-конференція голови. Міський голова розповів про здобутки, якими пишається. Каже, найбільше гордиться тим, що облаштовується благоустрій міста.
"Робимо речі, які не робилися роками. Проекти, які почали втілювати в життя. Про те, що говорилося роками - ми взялися робити. І я сподіваюся, що робота буде завершена до 2019 року. Також ми робимо комунальний транспорт", - відзначив Р.Марцінків.
Окрім того міський голова зауважив, що рішення про облаштування вулиць Лесі Українки та Міцкевича було правильним. Також Р.Марцінків відзначив, що хорошою тенденцією стало відкриття садків у місті. Однак, каже, що є моменти, які не вдалось вирішити так, якби хотілось.
"Ми поставили дуже амбітні плани й мабуть, треба було меншими обсягами робити. Зараз катастрофічно не вистачає грошей. Найважче - працювати сім днів з 7-ї години і вирішувати важливі та важкі питання", - резюмує ситуацію міський голова Р. Марцінків.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини