Logo
15 Травня 2018, 11:54

Марцінків заявив, що органи, які мають закривати підпільні заправки – "кришують" їх

Як повідомляла Фіртка, на оперативній нараді у міського голови йшла мова про діючі нелегальні заправки у місті. Керівник “Муніципальної варти” Богдан Кухарук зазначив, виявляючи адреси заправок "вартові" пишуть офіційні звернення у контролюючі органи. Проте підпільні заправки досі працюють. Така ж ситуація із наливайками, в яких продають сурогат, та з пунктами металобрухту, які взагалі працюють незаконно, адже не видають чеки. Відтак з цим "маховиком" важко боротися.
“Ми не нинішні, відкриваються кримінальні провадження, але нічого не робиться і це означає, що їх "кришують". Ті, хто мають закривати підпільні заправки – "кришують" їх”, – заявив міський голова Руслан Марцінків.
Крім цього, заступник мера Олексій Кайда додав, що на нараду щодо вирішення цих проблемних ситуацій в місті запрошувались усі силові структури.
"Листи пішли всім керівникам силових структур. Чомусь частина не прийшла", - констатував О. Кайда.
Також чиновник наголосив на так званій "точці неповернення", мовляв бездіяльність контролюючих органів приведе до соціального гніву та бунтів, до самосуду. Обурення людей сягне такої точки, коли почнуть палитися підпільні заправки, наливайки та замасковані під лотереї точки гральних автоматів.

Джерело: Фіртка