Logo
7 Березня 2020, 11:57
Теги: МАУ

МАУ закриває касу в Івано-Франківську

З 15 березня компанія “Міжнародні авіалінії України” закриває касу в аеропорту Івано-Франківська.

Про це повідомив у фейсбуці поліцейський, учасник АТО Назар Кішак.

"Агент з продажу авіаквитків повідомила мене, що в аеропорту “Івано-Франківськ” з 15.03.20 р. буде закрито касу власного продажу авіакомпанії МАУ, що не дає можливості, при наявності посвідчення учасника бойових дій, талонів до нього та паспорта оформити пільговий квиток (50% вартості) безпосередньо в касі аеропорту", – написав Кішак.
Йому повідомили, що оформити пільговий квиток можна буде лише у Львові або Києві.

"Військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та особи з інвалідністю з Чернівецької та сусідніх областей і так були змушені їздити до Івано-Франківська, та в даному випадку закриття ще одного пункту видачі пільгових проїзних документів зовсім робить неможливим використання учасниками АТО/ООС талонів, та звернути увагу, що таким чином авіакомпанія порушує законне право на пільговий проїзд учасників АТО, а також інвалідів I та II груп, – обурюється Кішак. – Чому в аеропорту lвано-Франквська, який має прямі авіасполучення з іншими регіонами, немає можливості взяти пільговий квиток? Адже не важко зрозуміти абсурдність ситуації, коли за квитком потрібно їхати за сотні кілометрів. Дані дії авіакомпанії МАУ прошу вважати некоректними по відношенню до учасників АТО, касу продажу інвалідів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Враховуючи викладене, просимо Вас не обмежувати дану категорію пасажирів та вжити заходів задля збереження каси МАУ у Міжнародному аеропорту “Івано-Франківськ".

У пресслужбі авіакомпанії МАУ підтвердили, що закривають касу в Івано-Франківську.

"Інформація відповідає дійсності. Наразі в регіонах функціонують дві власні каси МАУ – у Львові та Одесі. Якщо пасажиру необхідно оформити пільговий квиток, найближча каса від міста Івано-Франківськ знаходиться у Львові, – повідомили КУРСу у пресслужбі МАУ.

Зазначимо, що відповідно до законодавства ветерани війни мають право на безоплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) повітряним транспортом або проїзд один раз на рік (туди-назад) з 50% знижкою.