Logo
31 Серпня 2019, 07:53
Теги: суд

Медведчук подав до суду на Вахтанга Кіпіані через книгу

Народний депутат Віктор Медведчук подав проти журналіста Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat позов про захист честі, гідності та ділової репутації через книгу «Справа Василя Стуса».

Про це український журналіст 29 серпня повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Є новина. Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї "честі", "гідності" та "ділової репутації" та "спростування недостовірної інформації" [лапки мої].

Мова іде про тексти з книги "Справа Василя Стуса", яку ми зробили разом з Видавництво Vivat (воно є співвідповідачем у цій справі).

Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги.

Отже, хто хоче мати це видання - поспішіть, бо хто знає, що буде завтра. І це, ясна річ, не реванш ;) Перше засідання по цій справі відбудеться у Дарницькому суді 2 жовтня 2019 року.

P.S. Оскільки звучить питання як купити, то це просто - можна відіслати на картку 4731 2191 0004 5388 - ціна 250 грн. А потім обов"язково напишіть всі дані для відправки Новою поштою у приват", - йдеться в дописі.

Вахтанг Кіпіані є автором книги «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР», видавцем – Vivat. У книзі йдеться про кримінальну справу, життя і смерть Василя Стуса, а також зібрано архівні документи з кримінальної справи поета, покази свідків, його листи з в’язниці, спогади його рідних та друзів, які досі охороняли під грифом «Секретно».

 

 

Схожі Новини