Logo
2 Листопада 2015, 14:47

Медиків, які нетверезими приїхали на виклик до 4-річної дитини, таки звільнили

Лікаря та фельдшера, які нетверезими приїхали на виклик до 4-річної дитини, таки звільнили.

фото

Про це Галці повідомив головний лікар Станції швидкої допомоги Івано-Франківська Ігор Ковалюк.
“10 хвилин тому двох лікарів було звільнено. Люди прийшли, написали пояснення. Лікар визнала, що вживала алкоголь. Фельдшер визнав, що допустив нетверезу лікарку до роботи”, – каже Ковалюк.

За словами Ковалюка, лікарка написала в поясненнях, що зранку перед роботою потрапила в ДТП, а стрес вирішила зняти випивши “Джин-тонік”. Фельдшер, за словами головного лікаря станції швидкої допомоги, був тверезим і декілька років взагалі не вживає алкоголь.

“Є лист від його колег, троє лікарів підписалися, що він не вживає алкоголь вже кілька років. Його звільнено за порушення правил охорони праці – він мав повідомити про нетверезу колегу”, – каже Ковалюк.

Нагадаємо, вчора зранку сім’я викликала медиків на огляд хворої малої донечки. Та замість кваліфікованої допомоги отримала шок від побаченого. Медики що приїхали – жінка та чоловік ледве стояли на ногах, не могли зорієнтуватися та мало не падали на підлогу. Після цього, головний лікар станції швидкої допомоги Івано-Франківська Ігор Ковалюк заявив:

“Лікаря ніхто не звинуватив у непрофесійності, вона надала допомогу. Зараз розпочали службове розслідування, орієнтовна тривалість якого 10 днів. За її результатами будемо робити висновки”.

В свою чергу, директор департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Мирон Матейко пообіцяв звільнити винних протягом доби.