Logo
22 Червня 2015, 13:33

Медики Івано-Франківська відзначили своє професійне свято

Із року в рік в третю неділю червня в Україні відмічають День медичного працівника. В цей день вшановують людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я співгромадян, адже будь-яка людина, незалежно від статі і віку, прагне бути здоровою та прожити активне життя.

медик2

17 червня своїх колег та співробітників зі святом вітав головний лікар Міської поліклініки №1 Романюк Іван Михайлович, який передав вітання колективу свого закладу від директора ДОЗ ОДА, голови ОДА, головного лікаря ЦМКЛ та міського голови.

„Здоров’я – це не лише благо та щастя кожної людини, але і безцінне суспільне надбання. Величезне спасибі Вам за ваш досвід, знання, ваші добрі умілі руки, за чуйність і здатність до співчуття, за віру і надію, яку Ви даруєте людям. Колишні  пацієнти з глибокою вдячністю згадують Ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Нехай Бог благословить Вашу жертовну працю!” –наголосив головний лікар Іван Романюк.

Урочистості, присвячені Дню медичного працівника, відбулися 19 червня в міській клінічній лікарні №1. Працівники закладу охорони здоров’я підготували виставку вишивок «Родинний оберіг».

„Сьогодні у нашого колективу – професійне свято. Традиційно наші працівники готують до свят різноманітні виставки. Цьогорічні вишиванки – свідчення того, що медики допомагають людям не тільки фізично, але й духовно оздоровитися”, – зауважив головний лікар закладу Тарас Василик.

Привітав усіх медичних працівників міста і головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк: „В сфері охорони здоров’я Івано-Франківська працює величезна кількість людей, тих, хто присвятив своє життя місії доброти і розуміння. Хочу побажати усім медикам, в першу чергу, мирного неба, міцного здоров’я, ентузіазму, злагоди в сім’ї та в родині”.

У кожному закладі охорони здоров’я відбулися урочистості. Кращі працівники медичної галузі отримали нагороди за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм в роботі та з нагоди професійного свята.

медик3

медик1