Мер Франківська обіцяє заборонити збирати гроші у садочках та школах

Сьогодні під час спілкування з міським головою Івано-Франківська у соцмережі Facebook мешканці поцікавилися, коли у закладах освіти припинять збирати з батьків гроші.

“Тарас Дем’янів : Доброго дня пане Руслане. чи стане вам та Ігорю Смалю політичної волі наказом заборонити збір готівкових коштів у освітніх закладах міста? Це вже зробили мери сусідніх обласних центрів (м. Львів, м.Тернопіль, м.Чернівці). Чи пута корупції не дозволяють Вам приймати такі важливі рішення?” 

Руслан Марцінків пообіцяв вирішити це запитання, проте й анонсував складну фінансову ситуацію, яка виникне у сфері медицини та освіти.

“Слушне питання, я думаю, що найближчим часом підпишу відповідне розпорядження і рішення виконкому приймемо – поставимо крапку в цьому питанні.  Але хочу, щоб ви також розуміли, що батьки неабияк допомагають школам і садкам.  І не зважаючи на те, що втричі ми збільшили фінансування наших закладів освіти, проте ситуація цього року буде надзвичайно не проста – зважаючи на те, що уряд забув збільшити зарплату вихователям та іншим працівникам, а медикам взагалі є гроші тільки на 5,5 місяців”, – відповів міський голова.

552 1

Залишити Коментар