Logo
19 Травня 2015, 13:15

Мер обіцяє, що питання щодо продовження оренди земельної ділянки коло міського озера на сесії міськради підтримано не буде

Сьогодні, 19 травня, в Івано-Франківську відбувається 54 сесія Івано-Франківської міської ради. Серед питань – продовження оренди скандальної земельної ділянки біля міського озера підприємцю Гасимову.

озеро

На сесії міськради присутні громадські активісти, які входять до складу комісії активісти з перевірки законності будови поблизу міського озера, створеної при міськвиконкомі.

Активісти звернулися до міського голови Івано-Франківська з вимогою пояснити чому не проводяться збори відповідної комісії та коли нарешті питання щодо оренди земельної ділянки буде вирішено.

«Враховуючи думку громади та думку депутатів, я направив підприємцю Гасимову відповідне клопотання, що, враховуючи заяву, яка була проголосована на сесії міської ради, з вами не буде продовжений договір оренди. Підприємець Гасимов подав на мене в суд. Буквально найближчим часом я зберу всіх членів комісії, щоб ви не просто прийшли на сесію, але й також підтримували це питання у судах», – зазначив Віктор Анушкевичус.

Він заспокоїв активістів, що питання яке всіх хвилює, в порядку денному є.

«Всі члени виконкому проголосували проти продовження оренди земельної ділянки Гасимову. Ми винисли це питання на розгляд сесії і я глибоко переконаний, що питання продовження оренди земельної ділянки біля міського озера підприємцю Гасимову сьогодні буде не підтримано депутатами», – зазначив міський голова.

Схожі Новини