Logo
14 Жовтня 2014, 15:31

Мешканцям Івано-Франківська наступного року перестануть очищувати каналізацію

Мешканці Івано-Франківська надто часто засмічують колодязі дворової каналізації, через що виникають проблеми із затопленням підвалів. З цієї причини затримується підготовка до нового опалювального сезону.

підвал

Про це йшла мова на оперативній нараді у міського голови.

КП "Дирекція замовника" часто отримує скарги на засмічену каналізацію. За словами директора комунального підприємства, одним з найбільш проблемних є будинок на вулиці Мазепи, 175-д, де впродовж лише вересня аварійну службу "Водоекотехпрому" викликали 6 разів. Подібна ситуація і на Сорохтея, 41. Там з мешканцями проводять просвітницьку роботу – на будинку розвісили оголошення з проханням правильно користуватися каналізацією.

Міського голову Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса така поведінка мешканців обурює:

"Кидають чортзна-що, а потім кричать, що влада винна. Я навіть не знаю, як їм вдається проштовхувати це все в унітаз. За кордоном в туалетах пишуть оголошення, щоб в унітаз туалетний папір не викидали. В нас якби тільки папір кидали, ми би мали чистий спокій, – зазначив Віктор Анушкевичус і потім додав: – Цим мешканцям доведіть інформацію: якщо при наступній чистці колодязів будуть виявляти оці всі фантастичні речі, то більше їм не будуть чистити. Нехай живуть з тим затопленим підвалом. Нюхають те все. І комарі хай літають".

КУРС

Схожі Новини