Logo
15 Грудня 2014, 12:47

Міліція взялася ліквідовувати гральний бізнес на Івано-Франківщині (ФОТО)

На виконання дорученням Міністра внутрішніх справ України працівники івано-франківської міліції проводять комплексніоперативно-профілактичні заходи, спрямовані на викоріненняосередків такого бізнесу.

5

Про це повідомляють у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області.

Цей напрямок роботи й раніше був у переліку пріоритетних для прикарпатських правоохоронців. Зокрема, як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Іван Брензович, у цьому році розслідувалося 37 кримінальних проваджень за фактами незаконної діяльності у цій сфері. У результаті досудового розслідування поцих провадженнях цьогоріч 12 особам оголошено 17 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 203-2 КК України.

1

У ході документування протиправної діяльності з початку року вилучено 455 одиниць грального обладнання, в тому числі 122 гральних автомати, 307 одиниць комп'ютерної техніки, 20 лотерейних терміналів, 6 покерних столів на загальну суму 293 тисячі гривень.

За період відпрацювань міста Івано-Франківська та області цими днямизареєстровано 9 кримінальних проваджень за ознаками злочину, передбаченого ст. 203-2 КК України.

2

Зокрема, припинено діяльність ігрового залу в місті Долина, який був облаштований в приміщенні одного з кафе райцентру. Під час санкціонованого обшуку міліціонери виявили обладнання та документацію, яка підтверджує причетність конкретних осіб – мешканців Долини до функціонування ігрового клубу.

З приміщення кафе працівники міліції вилучили 10 ігрових автоматів, 11 системних блоків, сервер та певну суму грошей.

3

Міліція Прикарпаття нарощує зусилля, щоб остаточно ліквідувати гральний бізнес на території області, водночас правоохоронці звертаються до громадськості з проханням виявити небайдужість у подоланні цього явища, інформуючи про відомі факти роботи гральних салонів.

4