Logo
31 Січня 2015, 19:46

МІЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ПРИКАРПАТЦЯ, ЯКИЙ ПОБИВ ЧОТИРЬОХ ЗНАЙОМИХ, ОДНОГО З НИХ - ДО СМЕРТІ (ФОТО)

Після вчиненного, як з’ясували правоохоронці, 26-річний житель Коломийського району вирушив до додому – в сусіднє село. Там його й затримали працівники міськвідділу внутрішніх справ невдовзі після повідомлення в міліцію про скоєння злочинів.

кримінал1

Про це повідомили в секторі звязків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області

До правоохоронців зателефонував один з потерпілих - господар оселі, де напередодні увечері відбувалися ці події. 38-річний чоловік розповів, що він та його 44-річний брат наразі потребують допомоги медиків, а у їхньому домі лежить мертвий 56-річний односелець.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. З’ясувалося, що у вчиненні тяжких злочинів є підстави підозрювати молодого мешканця сусіднього села, який гостював у потерпілих і з яким вони та ще кілька односельців випивали. Щоправда, крім імені нічого більше про цю особу господарі оселі не знали. У якийсь момент між чоловіками виник конфлікт, в ході якого молодик нанiс удари дерев'яною частиною топорища власнику будинку та його гостям.

кримінал2

Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень 56-річний чоловік за якийсь час помер, а троє інших змушені були звернутися у лікарню. Стан одного з них доволі важкий – у чоловіка переламані ребра та серйозні ушкодження органів грудної клітки.

Як повідомив начальник Коломийського міськвідділу міліції Остап Білейчук,підозрюваному інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч.1 та ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). До речі, цей коломиянин уже відбував ув’язнення за скоєння крадіжок та розбійного нападу.