Logo
22 Лютого 2016, 11:50

Міноборони намагається відсудити у компанії Олега Бахматюка Палац Потоцьких в Івано-Франківську (ФОТО)

Львівський апеляційний суд своєю постановою визнав, що франківський Палац Потоцьких належить Міністерству оборони України, а не ТзОВ “Карпатська нафтова компанія”, яке пов’язують з одним із найбагатших бізнесменів України Олегом Бахматюком.

потоцьких1

Про це у мережі Facebook повідомив Андрій Давидюк, начальник відділу охорони культурної спадщини Івано-Франківської ОДА, пише Репортер.

“Щодо питання, кому сьогодні належить об’єкт культурної спадщини Палац Потоцьких і з ким сьогодні укладати охоронний договір! – пише Давидюк. – Згідно з копіями документів (відповідно до Постанови Львівського апеляційного господарського суду від 25.01.2016 р.) Палац Потоцьких в Івано-Франківську належить Міністерству оборони України?!… (договір міни на житло для військовослужбовців від 24.09.2004 р. визнано недійсним!) Однією з причин винесення такої постанови є відсутність погодження правочину органом охорони культурної спадщини управління культури ОДА (попри різні звинувачення та плітки)”.

птоцьких2

За словами Андрію Давидюка, “Карпатська нафтова компанія” подала касаційну скаргу на постанову, тож процес ще не завершився…

Документи:

потоцьких3

потоцьких4