Logo
25 Листопада 2014, 11:58

Міська влада планує чітко визначити місця для збору благодійних пожертв

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус закликав правоохоронців розібратися із псевдо волонтерами, які збирають кошти на вулицях міста.

скриньки

«Що робити з цими псевдоволонтерами? Про тих, що мені доповідають – це не волонтери, а просто спекулянти. Це шантаж на доброті  і свідомості франківців. Це люди масово приїжджають в основному із Закарпаття і бігають по перехрестях. Невідомо куди ці зібрані гроші йдуть», - зазначив Анушкевичус.

Натомість, представник від правоохоронців пояснив, що волонтерів на дорозі можна штрафувати лише за порушення правил дорожнього руху, оскільки документи у них в порядку.

Тому, міський голова дав доручення відповідним підрозділам опрацювати цю ситуацію та надати пропозиції  щодо облаштування місць для розташування волонтерів.

«Потрібно чітко визначити місця. Тоді всі чітко будуть знати, що в цьому місці працюють справжні волонтери, а всі інші – шахраї. Я звертаюся до мешканців і водіїв не кидати жодної копійки тим, хто бігає по перехрестях», -  додав мер Івано-Франківська.

Бліц-Інфо