Logo
9 Квітня 2019, 10:20

Міський голова закликав франкіців іти на вибори

Івано-Франківськ готується до проведення ІІ туру голосування на виборах Президента України.

Про це йшлося під час оперативної наради у міського голови, пише Типовий Франківськ.

Державний реєстр виборців працює без вихідних і до 15 квітня прийматимуть заявки про зміну місця голосування.

Крім того, за словами начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Христина Дзюбак, виборцям потрібно перевірити свої дані в реєстрі. Особливо це стосується тих, хто прибув з закордону, мав неточності минулого разу. Також нагадують, зміна місця голосування можлива за наявності підтверджуючого документу.

Заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрій Лис відзначив, що перший тур виборів пройшов без значних труднощів. До 10 квітня для проведення другого туру виборів в Івано-Франківську сформують новий склад ОВК. А 14 квітня прийматимуть нові бюлетені.

Міський голова Руслан Марцінків закликав містян іти голосувати.

«Другий тур виборів дуже відповідальний. До мене багато людей підходять і кажуть, що не будуть йти взагалі на вибори. Я належу до тих людей, які не сприймають обох кандидатів. Але звертаю увагу, що на вибори треба йти. Навіть якщо з телевізора кажуть, що все вирішено – це не так. Треба показати свою громадянську позицію. Не вестись на маніпуляції. Вибір треба зробити зважено та відповідально.», - резюмував міський голова.

Схожі Новини