Logo
10 Серпня 2018, 22:52

Міський голова Івано-Франківська обматюкав суддів на футбольному матчі

Сьогодні, 10 серпня, в Івано-Франківську матч між МФК “Прикарпаття” та ФК “Колос” з Ковалівки завершився поразкою франківських футболістів.

Фани “Прикарпаття” обурились суддівством матчу – на їх думку, суддя відверто був на стороні “Колосу”. Таку ж позицію висловив і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків – у дещо нецензурній формі.

“Пішли звідси, с*ки. Заплатити бабки вам, б**ть. Пішли звідси, позорники!”, – кричав мер, йдучи за суддями аж до їхньої кімнати.

Його намагалась заспокоїти дружина.

В той час до суддівської кімнати рушили і вболівальники. Щоб вберегти суддів від розправи, на підмогу викликали патрульних поліцейських.

Нагадаємо, сьогодні в Івано-Франківську відбувся матч між МФК “Прикарпаття” та ФК “Колос” з Ковалівки.

У першому таймі на 16-й хвилині червону картку отримав гравець «Прикарпаття» Віктор Данищук, тож франківські футболісти залишились у меншості. Перший тайм закінчився без жодного забитого м‘яча.

Згодом, у другому таймі на 63-й хвилині по жовтій картці отримали гравці обидвох команд. На 85-й хвилині франківський гравець Василь Цюцюра отримав травму, проте згодом повернувся у гру.

На 90-й хвилині гравець “Колоса” Віталій Гавриш зі штрафного удару забив гол у ворота МФК “Прикарпаття”. Тож матч завершився з рахунком 0-1 на користь гостей.