Logo
16 Червня 2015, 16:25

Міський голова Івано-Франківська розповів про свої візити до Латвії та Канади

Наприкінці травня міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус взяв участь в урочистостях у латвійському місті та, в рамках проекту ПРОМІС, у складі офіційної делегації України відвідав канадський Едмонтон.

анушкевичус

У Латвії мер перебував на святкуванні 750-річчя міста Єлгава, 6% мешканців якого, за словами Віктора Анушкевичуса, є етнічними українцями.

«Під час виступу я подякував громаді міста Єлгава за підтримку України у її боротьбі з агресором та піддав жорсткій критиці політику путінської Росії. Головне, що я намагався донести до присутніх, це три правди – правда про Івано-Франківськ, правда про Донецький регіон та правда про присутність російських військ в Україні», - розповів міський голова Івано-Франківська.

В Канаді Анушкевичус провів більше 20-ти зустрічей, а також взяв участь у загальних зборах FCM (Федерація Канадських Муніципалітетів).

«Особливо хочу відзначити зустрічі з компанією Бізнес-лінк, презентацію стартапу «ТекЕд», презентацію плану стратегічного розвитку міста Едмонтона, відвідання сміттєпереробного заводу, а також зустріч з мером міста Едмонтона Доном Айвесоном та його командою. Едмонтон – сучасне в усіх відношеннях місто, що є адміністративним центром канадської провінції Альберта, населення якого складає 877 тис. осіб ( а з передмістями - 1,328 млн. осіб). При цьому ним управляє мер і 12 депутатів», - зазначив міський голова Івано-Франківська.

Крім цього, Віктор Анушкевичус він відвідав унікальний в своєму роді музей українського села, заснований українськими переселенцями-емігрантами до Канади.

анушк2

Схожі Новини