Logo
14 Липня 2015, 10:55

Міський голова Івано-Франківська закликав мешканців міста стежити за комунальним майном

У зв’язку з тим, що в місті Івано-Франківську протягом останніх кількох місяців значно почастішали випадки крадіжок та пошкодження комунального майна, міський голова Віктор Анушкевичус звернувся до мешканців міста з проханням бути пильними і повідомляти про підозрілих осіб.

67967

Міський голова Івано-Франківська закликав мешканців міста бути пильними і одразу повідомляти міліцію за телефоном 102 в разі виявлення підозрілих осіб біля розподільчих теплових пунктів, насосних станцій, підвальних та дахових приміщень багатоквартирних будинків.

Протягом нетривалого часу в Івано-Франківську значно збільшилась кількість демонтованих та викрадених лічильників теплової енергії у багатоповерхівках, обладнання з теплових пунктів, приладів обліку гарячого та холодного водопостачання, а також люків та каналізаційних решіток.

Як зазначив Віктор Анушкевичус, такі крадіжки не лише ставлять під загрозу водо- і теплопостачання окремих будинків, мікрорайонів, але й дуже часто наражають на небезпеку життя та здоров’я людей.