Logo
3 Лютого 2015, 14:07

Міста-побратими Івано-Франківська передали 12 тонн гуманітарної допомоги на суму понад 1 мільйон гривень

Івано-Франківськ має 22 міста-побратими у різних країнах, які завжди підтримували місто у скрутні часи. Відгукнулися вони й цього разу. Всю отриману допомогу розподілять між переселенцям з південно-східних регіонів України

гуманітарка

Про це на оперативній нараді в міського голови розповіла начальник управління  економічного та інтеграційного  розвитку Надія Крохман.

За її словами, Івано-Франківськ звернувся з листом-проханням про підтримку переселенців, які приїхали до міста з окупованого Криму та зони ведення бойових дій – інформує «Стик».

"Допомогу надано громадами міст Свідница, Нова суль, Ополе, Кошалін з Польщі та з містла Єлгава, що в Латвії. Передають одяг, взуття, обігрівачі, канцтовари, засоби гігієни, матраси, продукти харчування та інші необхідні речі. Ми вдячні нашим містам-побратимам за їхню підтримку на нашому нелегкому щляху до євроінтеграції", - зазначила Надія Крохман.

Міський голова міста, Віктор Анушкевичус повідомив, що загальна вага наданої допомоги становить близько 12 тонн, а в грошовому еквіваленті - це понад 1 млн гривень.

Та додав, що ця допомога повинна бути розподілена в справедливий спосіб. А якщо комусь чогось не вистачить, то запросив приходити безпосередньо до нього.

Схожі Новини