Logo
24 Травня 2019, 19:30

Містер нафти й газу 2019: у франківському університеті обрали найкрасивішого юнака

Учора, 23 травня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся конкурс "Містер нафти й газу 2019".

Із Чоловіком року визначились в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу: на конкурсі «Містер ІФНТУНГ» перше місце здобув Олег Миндюк.

Про це повідомляє прес-служба універистету, пише Типовий Франківськ

Окрім перемоги в головній номінації, "Містер нафти й газу 2019", він ще й виборов звання «Містер Мужність» і «Містер глядацьких симпатій».

А боротьба точилася – не на жарт: семеро кращих студентів університету мали не тільки продемонструвати свою зовнішність, дефілюючи у повсякденному, пляжному, офіційному одязі та вбранні стилю 1990-х, але й розповісти про себе, свої погляди та вподобання. І це, напевно, виявилося найцікавішим. Адже кожен учасник змагання – яскрава особистість. І оцінити їхню багатогранність змогло й авторитетне журі, й глядачі, яким були представлені презентації конкурсантів.

Обирати було важко, але зрештою ІФНТУНГ отримав Першого віце-містера й Містера Харизма (Богдан Мункачій); другого віце-містера й Містера Креативність також в одній особі (Мазін-Хатаб-Омар Зібарі). Олег Осташ відтепер – Містер Інтелект; Мохамед Аль-Мамері– Містер Чарівність; Кхарют Каррар Алі – Містер Стиль; Андрій Гуменяк – Містер Сексуальність.

 

Схожі Новини