Logo
8 Квітня 2019, 11:23

«Місто квітів»: у Франківську насаджуватимуть айстри, чорнобривці та агератум

Сьогодні, 8 квітня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з секретарем міської ради Оксаною Савчук на тему «Екорух «Місто квітів» в Івано-Франківську. Старт проекту».

Оксана Савчук каже, уже сьогодні розпочнеться екорух «Місто квітів»: франківці із різних районів міста почнуть висаджувати квіти біля власних будинків. Акція триватиме близько місяця, пише Типовий Франківськ.

«Минулого року ми насаджували лише айстри. А цьогоріч посадимо більше 3000 айстр, чорнобривців та кущів агератума», - зазначає секретар міської ради.

Міська влада роздаватиме насіння квітів, допомагатиме старшим людям копати клумби та даватиме інвентар, додає Оксана Савчук. Франківці самотужки доглядатимуть та поливатимуть квіти, а уже з липня спостерігатимуть за їх цвітінням.

«Особливістю є те, що цьогоріч мешканці дворів, які уже не мають вільного місця для насаджень біля своїх будинків, зголосились посадити квіти у сусідніх двориках. Також в екорусі візьмуть участь садки, школи та медичні заклади. Для дітей поставлять спеціальні тематичні таблички», - коментує секретар міської ради.

За словами Оксани Савчук, висаджуватимуть квіти і у центральній клумбі на Валах. А сьогодні розпочнуть із вулиці Військової. Завтра ж будуть озеленювати вулицю Симоненка та 24 серпня.

На прес-конференції секретар міської ради роздала охочим пакетики із насінням.

Схожі Новини