Logo

17 Червня 2019, 21:43

Місто Професій: чим займалися маленькі франківчани у ролі будівельників

Днями у парку імені Т. Шевченка відбувся щорічний дитячий фестиваль “Місто Професій”.

В рамках проекту маленьким франківчанам видавали власні паспорти та тимчасово “працевлаштовували” в найрізноманітніших професіях: від лікаря або продавця-консультанта до викладача китайської мови.

Допомагали малюкам знайти своє покликання й відомі у місті компанії. Одним з найпопулярніших був майданчик від будівельної компанії “Вертикаль”, де кожна дитина мала можливість спробувати себе у ролі будівельника.

Дітлахи охоче розмішували бетонну суміш і зводили з цегли справжні будинки. Звісно, допомагали їм у цьому дорослі - досвідчені співробітники БК “Вертикаль”.

А для тих, кому більше до душі робота з технікою, БК “Вертикаль” привезла справжній будівельний екскаватор. Малюки з радістю сідали за кермо та уявляли себе водіями.

“Діти - це наше майбутнє, - коментує подію керівник відділу маркетингу БК “Вертикаль” Олена Хапалова, - майбутнє як кожної окремої компанії, так і міста, і країни загалом. Саме тому так важливо, щоб кожна дитина мала змогу визначитися з тим, яку професію вона обере, чим буде займатися по життю. Адже коли люди знаходяться на своєму місці, то у них все обов’язково виходить. Ми будемо щасливі, якщо завдяки сьогоднішньому заходу хоча б одна дитина знайшла своє покликання. Дуже дякуємо організаторам за таку чудову справу, яку вони роблять”.

 

На правах реклами