Logo
1 Серпня 2015, 17:51

Міжкультурний фестиваль у Франківську: іноземці знайомлять мешканців міста із традиціями своїх країн (ФОТО)

Сьогодні,1 серпня, в Івано-Франківську на сцені поблизу міського озера розпочався фестиваль культур "Global village".

фест1jpg

Необхідність проведення такого заходу - познайомити жителів та гостей міста із культурою та звичаями інших країн, пише "Стик". До Івано-Франківська приїхали представники Туреччини, Китаю, Мексики та деяких інших країн.

Як зауважують організатори, мають намір закласти українцям толерантне ставлення до різноманітних культур, познайомити представників різних країн, більше розповісти про цікаві звичаї іноземців.

"Організатором цього фестивалю є AIESEC – міжнародна молодіжна громадська організація. У ньому беруть участь стажери з різних країн. Це є Туреччина, Китай, Польща, Мексика, Португалія та інші. Заплановано виступи танцювальних і музичних гуртів, різноманітні конкурси, вікторини. Фестиваль спрямований на те, щоб ознайомити людей із культурами різних країн світу, здобути навички спілкування англійською мовою", - розповіла Тетяна Дівнич, яка є одним із учасників AIESEC та безпосередньо займалась організацією фестивалю.

Студенти-іноземці із задоволенням знайомляться із гостями фестивалю,розповідають про себе та пригощають їх традиційними стравами свої кухні.

Тому,якщо Ви бажаєте познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн світу, сьогодні і завтра можете завітати до міського парку та долучитися до культурного обміну.

Завершиться фестиваль о 20.00 у неділю, 2 серпня.

фест2

фест3

фест4

фест5

фест6

фест7