Logo
18 Грудня 2014, 19:39

Молодь з Івано-Франківська бере участь у міжнародному проекті “Youth exchanges for rural youth” (ФОТО)

Представники Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому, ГО «Активна країна» та БО ГО «Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області» беруть  активну  участь  у  міжнародному проекті “Youth exchanges for rural youth”  в рамках освітньої програми Європейського Союзу "Erasmus +", який проходить  із 09-18 грудня 2014р. у місті-побратим Тракай  (Литовська  Республіка).

молодь4

У даному проекті приймають участь 30 молодих людей  із 7 країн Європи, а саме із Польщі, Литви, Латвії, Фінляндії, Молдови, Грузії, Україну представляє молодь із Івано-Франківська.

Основна мета проекту навчити молодих людей, представників різних організацій як правильно писати  грантові міжнародні проекти, знаходити фінансування на них із залученням фондів ЄС та успішно організовувати їх.

Удосконалення навиків організації проектів відбувається через працю в групах, обмін думками, вирішення завдань які не є складними за суттю але потребують участі кожного члена команди.

Учасники мають  можливість протягом навчального тренінгу  не тільки дізнатися, як написати заявку на проект якісно, але також мають змогу поспілкуватись із своїми однолітками, пізнати культуру, традиції, обмінятись досвітом в напрямку реалізації молодіжних проектів  та попередньо домовитись про проведення в майбутньому спільних заходів.

Молодь із Івано-Франківська, зазначила, що для них участь у даному проекті дала  велику можливість дізнатись більше про культуру, стиль життя, цінності та традицій інших країн, знайти нових чудових друзів,  навчитись працювати у групі, залишаючи свій егоїзм позаду, думати як група та досягати необхідної цілі. На  даний момент для кожного з нас важливо навчитись стати важливою частиною одно цілого для успішного розвитку країни в майбутньому.

молодь2

молодь3

молодь1

Схожі Новини