Logo

11 Травня 2015, 14:11

Молоді пропонують взяти участь у конкурсі ідей, які зроблять Івано-Франківськ європейським містом

В Івано-Франківську, 16 травня, у Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську  відбудеться  хакатон “Моє європейське місто”.

хакатон

Хакатон - це конкурс ідей, покликаний об’єднати творчу молодь та активістів заради інновацій в житті Івано-Франківська за підтримки представництва Європейського союзу в Україні, повідомляють в прес-службі міськвиконкому.

У кожному місті є сотні молодих людей з баченням “ідеального міста” чи “міста майбутнього”. Такі ідеї націлені зробити місто більш зручним для життя його жителів через привнесення інновацій (технології, транспорт, екологія, лідерство).

Як зазначають організатори, мета хакатону - дати можливість молоді визначити актуальні проблеми Івано-Франківська  та запропонувати зміни, реалістичні для втілення. Хакатон – це молодіжний майданчик для створення  проектів, які допоможуть Івано-Франківську  стати містом відкритим до змін, конкурентоздатним, привабливим для інвестицій та ще більш європейським.

До участі в хакатоні запрошуються до 40 активістів, які з допомогою модераторів розроблятимуть ідеї проектів в групах по 7-8 чоловік. Кожна група обере одну проблему, проект вирішення якої і представить як результат своєї роботи. Після презентації проектів учасники, шляхом анонімного голосування, оберуть один найкращий проект, який отримає підтримку.

Більше інформації про проект можна знайти на сайті Івано-Франківського виконавчого комітету.

     Умови участі:

На участь у хакатоні запрошуються молоді активні люди міста. Для цього потрібно заповнити анкету-заявку  за посиланням.

     Останній день реєстрації: 14 травня  2015 року.