Logo
21 Квітня 2016, 10:00

Молодий франківський штурман стартував на чемпіонаті України з міні-ралі (ФОТО)

Минулих вихідних, 16-17 квітня, на Одещині пройшо ралі "Северин", яке відкрило другий сезон чемпіонату України з міні-ралі "Кубок Лиманів".

 раллі2

На старт змагань вийшла і команда "Junior Way Team" у складі черкащанина Павла Малова та штурмана з Івано-Франківська Олександра Арича. Команда не подавала офіційної заявки на участь у Кубку Лиманів через проблеми з фінансуванням, але, попри це, на старт першого етапу змогла вийти.

Нагадаємо, що минулого сезону Арич змагався у парі з Артемом Хорольським, але зараз цей пілот тимчасово не має можливості стартувати. За словами технічного директора "Junior Way Team" Георгія Малова, вони об'єднали два екіпажі в один. "Для того, щоб штурман Артема - Саша Арич - не зупинявся у розвитку, ми прийняли рішення запросити його в екіпаж до Павла Малова, якому теж потрібен був новий виклик", - говорить директор.

раллі1

На першому етапі команда подала заявку у більш високий клас (Р7), щоб змагатись з сильнішими суперниками і таким чином набиратись досвіду. Експеримент видався вдалим. Як повідомляє rally.in.ua, а першій же спецділянці Малов та Арич показали 13-й час в абсолюті та другий результат серед моноприводних машин. Схожа ситуація була і на наступних спецділянках, де хлопців випереджала тільки верхівка повного приводу і два-три моноприводних кіт-кари. Найкращим результатом молодого екіпажу в гонці став десятий час, показаний на СД4, при цьому, у загальному заліку хлопці також йшли на десятій сходиці.

раллі3

На жаль, на п'ятій спецділянці, невдовзі після старту, екіпаж налетів на камінь у швидкому повороті і решту ділянки проїхав з зігнутою задньою балкою і заднім лівим колесом, що стирчало вбік. На сервісі ситуацію виправили, і екіпаж завершив гонку з 12 часом в абсолюті. Втім у підсумковій таблиці Малов і Арич посіли 16 місце в абсолюті серед 29 учасників. Що стосується заліку в їхньому класі Р7, то вони стали п'ятими серед 11 екіпажів.

раллі4

За словами самого Олександра Арича, він задоволений тим, як пройшла гонка. "Гонка пройшла чудово, і в команді була прекрасна атмосфера, - говорить штурман. - Отримав неймовірне задоволення, дуже дякую команді за довіру, а також за професіоналізм механікам, які на остайньому сервісі зробили величезний обсяг роботи за короткий час, а головне якісно".

Джерело

Схожі Новини