Logo

26 Жовтня 2015, 21:35

Мустафа Найєм: 17 активістів Івано-Франківська зареєструвались, щоб вирішити долю поліцейських

Як повідомив куратор нової поліції в Івано-Франківську Мустафа Найєм, завтра, 27 жовтня, відбудеться   навчання із активістами, журналістами та громадськими діячами, котрі зареєструвались, щоб взяти участь в останньому етапі відбору поліцейських Івано-Франківська.

наєм

“Серед активістів, журналістів та громадських діячів, котрі записалися до комісії, 17 осіб. Завтра відбудеться зустріч із цими людьми, проведу інструктаж. Всіх, хто подав анкету, було попереджено телефонним дзвінком про участь. Буде діяти 8 робочих комісій, якраз серед них і будуть активісти розприділені. У робочих комісіях працівників міліції не буде. Це точно. Це важливий крок, тому що далі ми будемо приймати безпосередньо рішення – хто пройшов. Тут якраз вирішиться “доля” поліцейського Івано-Франківська”, – повідомив Мустафа Найєм журналістам Станіславського ТБ.

Нагадаємо, після проходження всіх етапів відбору та складання психологічних тестів кандидатів до поліції оцінюватиме комісія, яка складатиметься із 6 людей. Як відомо, якраз цього тижня пройде останній етап відбору, де комісія все вирішить.

Схожі Новини