Logo
27 Червня 2015, 17:13

Мистецька молодь Івано-Франківська презентує себе на фестивалі «АртЕфект» (ФОТО)

Сьогодні та завтра в Івано-Франківську мистецька молодь Івано-Франківська зможе проявити себе на культурно-мистецькому фестивалі “АртЕфект”.

3

Особливістю фестивалю є проведення окремих заходів із поєднанням різнопланових мистецьких напрямків, де кожен стане мешканцем одного спільного середовища під назвою мистецтво.

Як зазначають організатори фестивалю, ідея даного проекту спрямована не тільки на проведення одноразового дійства, а створення стартового майданчика для молодих перспективних людей, які ховаються у своїх домівках чи виїжджають в інші міста для пошуків свого власного “Я”.

Заходи відбуваються на кількох локаціях, зосереджених на міському озері та в парку ім. Т. Шевченка.

Зокрема, на великій сцені біля міського озера виступають молоді таланти Івано-Франківська, а також танцівники. Крім цього, сьогодні, 27 червня, о 18.00 там розпочнуться концерт за участі гуртів “SPACE-Джем”, Фляшка Нізвідки, КроуZноуZ, Механічний Апельсин та Пан Пупец’.

Письменники з Франківська, Чернівців та Львова демонструють свою творчість на малій сцені у міському парку у різних форматах: музично-літературні батли, творчі вечори відомих авторів з видавництва “Discursus”, читання молодих франківських письменників, яких розбавлятимуть барди, акустичні імпровізації молодих музичних виконавців.

Майстри живопису та handmade на доріжках парку демонструють та продають свої роботи, а на паркових галявинах проводять різноманітні майстер-класи.

1

2

5

4

6

7

8

9

10

11

12

15

14