Logo
18 Квітня 2018, 17:41

Мистецтво, як хвороба: у Франківську покажуть експериментальну виставу "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує"

27 та 28 квітня франківці матимуть змогу вперше побачити нову експериментальну виставу Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує". Спеціально для цієї вистави у франківському драмтеатрі відкрили нову локацію сцену-цех. Нова сцена наповнена мольбертами, лікарняними ліжками та скульптурами. Вистава про історію останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні. Жива музика доповнить сміливу концепцію театрального експерименту. За словами режисера вистави, ідея поставити історію видатного художника виникла 10 років тому, але лише зараз вдалося втілити на сцені важку долю генія.
"То реально буде щось неймовірне", - каже режисер Р.Держипільський.
Вперше за 18 років, у франківському драмтеатрі у виставі зіграє актор Сергій Романюк.
"Я побачив театр і побачив те, що робить маестро. Сьогодні театр інший - сучасний, для мене подарунок долі, що Ростислав запросив на роль. Це буде цікаво і незвично. Ви не пошкодуєте", - запевняє С.Романюк.
Також у головних ролях Олексій Гнатковський та Ольга Комановська. Відтак Ростислав Держипільський зазначив, що глядачі у виставі будуть пацієнтами. Сцена - цех буде лікарняною палатою.
"Це буде взаємна психотерапія", - каже актриса Ольга Комановська.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини